Hledáme odborníky a specialisty!

Působíte v oboru, který se v odborné praxi setkává s nelichotivými důsledky současných vládních opatření? Vidíte situaci ze svého pohledu jinak, než je oficiálně a mediálně předkládáno?

Hledáme právníky, lékaře, psychology, ekonomy, analytiky a další odborníky, kteří vnímají evidentní rozpory mezi skutečností a manipulací, které v současnosti čelíme.

Jasně cítíme, že životy a osudy mnoha lidí v naší zemi nabírají rychlý spád. V tuto chvíli velmi postrádáme dostatečnou kvalifikovanou komunikaci (nejen) mezi odbornými kruhy.

Prosíme, pomozte nám tuto zoufalou situaci uklidnit!

Chceme vytvořit plnohodnotnou diskusi odborných kruhů, kde zazní veškeré zásadní názory a postoje v rámci objektivní diskuze.

Hodláme prosadit, aby se tento objektivní diskusní panel stal základním předpokladem kvalitně a dostatečně informované veřejnosti a zvolení dalších vhodných či nezbytných kroků.

Pokud se chcete či můžete svými odbornými schopnostmi a postoji jakkoliv připojit k lepší informovanosti, KONTAKTUJTE NÁS. Následně se s vámi spojíme a domluvíme nezávaznou formu spolupráce.

Za společnou pravdu a svobodu!​

Děkujeme za vaši podporu!

Vaše petiční místo začleníme do naší mapy co nejdříve.